418-TR10-EURO
TR10R-E
Mfr.:
Description:
Wall Mount AC Adapters 10 Watt AC-DC ITE Interchangeable Plug Adapter
ECAD Model:
Availability
Stock:
0
You can still purchase this product for backorder.
On Order:
90
Expected 04/06/2026
510
Expected 30/07/2026
320
TBD
Factory Lead Time:
14
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Cincon
Product Category: Wall Mount AC Adapters
RoHS:
Required
Europe
Interchangeable Plugs
90 VAC to 264 VAC
1 Output
10 W