W25Q256JV Series NOR Flash
Results: 3
Winbond NOR Flash spiFlash, 3V, 256M-bit, 4Kb Uniform Sector 2.716In Stock
Min.: 1
Mult.: 1
Max.: 100
SMD/SMT WSON-8 W25Q256JV 256 Mbit 2.7 V 3.6 V 25 mA SPI 133 MHz 32 M x 8 8 bit Synchronous - 40 C + 85 C Reel, Cut Tape, MouseReel
Winbond NOR Flash spiFlash, 3V, 256M-bit, 4Kb Uniform Sector 4.255In Stock
Min.: 1
Mult.: 1
Max.: 100
SMD/SMT SOIC-16 W25Q256JV 256 Mbit 2.7 V 3.6 V 25 mA SPI 133 MHz 32 M x 8 8 bit Synchronous - 40 C + 85 C Reel, Cut Tape, MouseReel
Winbond NOR Flash spiFlash, 3V, 256M-bit, 4Kb Uniform Sector, DTR 231In Stock
SMD/SMT WSON-8 W25Q256JV 256 Mbit 2.7 V 3.6 V 25 mA SPI 133 MHz 32 M x 8 8 bit Synchronous - 40 C + 85 C Tube