Infineon CY15B016Q Series F-RAM
Results: 2
Infineon Technologies F-RAM F-RAM Memory Serial 1.183In Stock
Min.: 1
Mult.: 1
16 kbit SPI 16 MHz 2 k x 8 SOIC-8 3 V 3.6 V - 40 C + 125 C CY15B016Q Tube
Infineon Technologies F-RAM F-RAM Memory Serial 2.823In Stock
Min.: 1
Mult.: 1
16 kbit SPI 16 MHz 2 k x 8 SOIC-8 3 V 3.6 V - 40 C + 125 C CY15B016Q Reel, Cut Tape, MouseReel