CRCW12062K15FHEAP
Vishay
71-CRCW12062K15FHEAP
CRCW12062K15FHEAP
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD D25/CRCW1206-P 50 2K15 1% ET1 e3
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
In Stock: 4.690
Stock:
4.690 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Vishay
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
DCRCW-P e3
2.15 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.55 mm (0.022 in)