06035A120GAT2A
KYOCERA AVX
581-06035A120GAT2A
06035A120GAT2A
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM15ACG1H120GT NEW GLOBAL PN 50V 12pF C A 581-KGM15ACG1H120GT
ECAD Model:
In Stock: 50.003
Stock:
50.003 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KYOCERA AVX
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
12 pF
50 VDC
C0G (NP0)
2 %
0603
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
1.6 mm (0.063 in)
0.81 mm (0.032 in)