ISC0324S15
XP Power
209-ISC0324S15
ISC0324S15
Mfr.:
Description:
DC/DC Converters - SMD DC-DC, 3W SMD, 4:1 INPUT, REG
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
26 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1
XP Power
Product Category: DC/DC Converters - SMD
RoHS:
Isolated
1 Output
3 W
24 V
9 V
36 V
15 V
30 mA
1.5 kV
24 mm
18.1 mm
8.25 mm
Industrial
ISC03
Brand: XP Power
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Input Voltage: 9 V to 36 V