DLG100PS24
XP Power
209-DLG100PS24
DLG100PS24
Mfr.:
Description:
LED Power Supplies LED DRIVER, AC-DC, 100W
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
23 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 300   Multiples: 12
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
XP Power
Product Category: LED Power Supplies
Delivery Restrictions:
RoHS:
4.2 A
24 VDC
100 W
90 VAC to 305 VAC
1 Output
Panel Mount
222 mm (8.74 in)
68 mm (2.677 in)
39 mm (1.535 in)