PCF0603R-499RBI
Welwyn Components / TT Electronics
756-PCF0603R-499RBI
PCF0603R-499RBI
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 499 Ohms 0.1% 25ppm
ECAD Model:
In Stock: 3.316
Stock:
3.316 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
PCF
499 Ohms
0.1 %
25 PPM / C
0603
- 55 C
+ 125 C
AEC-Q200
62.5 mW (1/16 W)
50 V