MFC0603-R009JT1
Welwyn Components / TT Electronics
756-MFC0603-R009JT1
MFC0603-R009JT1
Mfr.:
Description:
Metal Foil Resistors - SMD 1/2W 0.009 ohm +/-5% Ceramic Resistor
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: Metal Foil Resistors - SMD
RoHS:
9 mOhms
500 mW (1/2 W)
5 %