LRF2010-R015FW
Welwyn Components / TT Electronics
756-LRF2010-R015FW
LRF2010-R015FW
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 2010 15 mOhms 1% Tol. AEC-Q200
ECAD Model:
In Stock: 9.058
Stock:
9.058 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
54 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: Current Sense Resistors - SMD
Reel
Cut Tape
MouseReel
LRF
15 mOhms
1 W
1 %
300 PPM / C
2010
5 mm (0.197 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.74 mm (0.029 in)