LR2010-R091JT1
Welwyn Components / TT Electronics
756-LR2010-R091JT1
LR2010-R091JT1
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 2010 91 mOhms 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 4000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: Current Sense Resistors - SMD
Reel
LR
2010
5 mm (0.197 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.74 mm (0.029 in)