MR12X1603FTL
Walsin
791-MR12X1603FTL
MR12X1603FTL
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 160 kOhms 200 V 250 mW (1/4 W) 1 % 1206 100 PPM / C AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Walsin
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MR
160 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1206
3.1 mm (0.122 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.6 mm (0.024 in)