MBB02070D1471DC100
Vishay / BC Components
594-MBB02070D1471DC1
MBB02070D1471DC100
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole MBB/SMA 0207-25 0.5% C1 1K47
1.47 kOhms
600 mW
0.5 %
25 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
350 V
2.5 mm
6.5 mm
Country of Origin: Not Available
Lead Diameter: 0.6 mm
Lead Spacing: 10 mm