MBA0204VC2202FC100
Vishay / BC Components
594-MBA0204VC2202FC1
MBA0204VC2202FC100
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole MBA/SMA 0204-50 1% CECC 06 C1 22K
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
MBA - Professional
22 kOhms
400 mW
1 %
+ 155 C
200 V
1.6 mm
3.6 mm
Axial
Reel
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CZ
Lead Diameter: 0.5 mm
Lead Spacing: 5 mm
Mounting Style: PCB Mount
Package/Case: 1.6 mm x 3.6 mm