K103K15X7RK53L2
Vishay / BC Components
594-K103K15X7RK53L2
K103K15X7RK53L2
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 200V 10NF 10% X7R BULK E3
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 20000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
K
Radial
0.01 uF
200 VDC
10 %
Dipped
- 55 C
+ 125 C
General Type MLCCs
2.5 mm