BFC246756473
Vishay / BC Components
BFC246756473
Mfr.:
Description:
Film Capacitors .047uF 5% 400volts
Factory Lead Time:
11 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 2000   Multiples: 2000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Vishay
Product Category: Film Capacitors
RoHS:
0.047 uF
400 VDC
Radial
Polyester
10 mm (0.394 in)
General Film Capacitors
220 VAC
5 %