A820J15C0GH5TAA
Vishay / BC Components
594-A820J15C0GH5TAA
A820J15C0GH5TAA
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded A 100V 82PF 5 % C0G REEL E3
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 14000   Multiples: 7000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 7000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
Axial
82 pF
100 VDC
5 %