A151K15X7RK5UAA
Vishay / BC Components
594-A151K15X7RK5UAA
A151K15X7RK5UAA
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded A 200V 150PF 10% X7R AMMO E3
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 12000   Multiples: 4000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Ammo Pack (Order in multiples of 4000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
150 pF
200 VDC
10 %