TS12A4515DR
Texas Instruments
595-TS12A4515DR
TS12A4515DR
Mfr.:
Description:
Analogue Switch ICs Lo-Vltg Lo On-St Res ist SPST CMOS A 595 A 595-TS12A4515D
ECAD Model:
In Stock: 2.108
Stock:
2.108 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
6 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Tube
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
Mfr. Part No.:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
Similar Product
Texas Instruments TS12A4515D
Texas Instruments
Analogue Switch ICs Lo-Vltg Lo On-St Res ist SPST CMOS A 595 A 595-TS12A4515DR
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Product Category: Analogue Switch ICs
RoHS:
SMD/SMT
SOIC-8
1 Channel
1 x SPST
10 Ohms
2 V
12 V
75 ns
45 ns
- 40 C
+ 85 C
TS12A4515
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Texas Instruments
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: MY
Pd - Power Dissipation: 471 mW
Product Type: Analog Switch ICs
Factory Pack Quantity: 2500
Subcategory: Switch ICs
Supply Current - Max: 50 nA
Supply Type: Single Supply
Switch Continuous Current: 20 mA