TPSF12C1QDYYRQ1
Texas Instruments
595-TPSF12C1QDYYRQ1
TPSF12C1QDYYRQ1
Mfr.:
Description:
Active Filters Automotive common-mo de active EMI filte
ECAD Model:
In Stock: 1.794
Stock:
1.794 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Long lead time reported on this product.
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Texas Instruments
Product Category: Active Filters
RoHS:
TPSF12C1
1 Channel
16 V
8 V
- 40 C
+ 150 C
SMD/SMT
SOT-23-THIN-14
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Texas Instruments
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: PH
Operating Supply Voltage: 12 V