TL4050B10IDBZR
Texas Instruments
595-TL4050B10IDBZR
TL4050B10IDBZR
Mfr.:
Description:
Voltage References Precision Micropower Shunt Vltg Ref A 59 A 595-TL4050B10IDBZT
ECAD Model:
In Stock: 2.288
Stock:
2.288 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
6 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Texas Instruments
Product Category: Voltage References
RoHS:
SMD/SMT
SOT-23-3
Shunt Precision References
10 V
0.2 %
50 PPM / C
15 mA