LMK6DA15552ADLER
Texas Instruments
595-LMK6DA15552ADLER
LMK6DA15552ADLER
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators Low-jitter high-per formance bulk-acous
ECAD Model:
In Stock: 2.969
Stock:
2.969 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
6 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Texas Instruments
Product Category: Standard Clock Oscillators
RoHS:
Standard Oscillators
VSON-6
155.52 MHz
25 PPM
2 pF
2.37 V
3.5 V
LVDS
SMD/SMT
- 40 C
+ 85 C
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
1 mm (0.039 in)
LMK6D
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Texas Instruments
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: PH
Duty Cycle - Max: 55 %
Operating Supply Voltage: 2.5 V, 3.3 V