CSA-RPSM-216-RSFB
TE Connectivity / Linx Technologies
712-CSA-RPSM-216RSFB
CSA-RPSM-216-RSFB
Mfr.:
Description:
RF Cable Assemblies CONREVSMA007, CONREV SMA005 w/ 8.5" RG17
ECAD Model:
In Stock: 920
Stock:
920 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
TE Connectivity
Product Category: RF Cable Assemblies
RoHS:
REACH - SVHC:
RP-SMA
Plug (Male)
Straight
RP-SMA
Jack (Female)
Bulkhead
216 mm (8.504 in)
50 Ohms