ANT-868-PML
TE Connectivity / Linx Technologies
712-ANT-868-PML
ANT-868-PML
Mfr.:
Description:
Antennas Perm Mnt RAngle Swvl 1/2 Wave Whip 868MH
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 250   Multiples: 250
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TE Connectivity
Product Category: Antennas
RoHS:
REACH - SVHC:
IoT Antennas - LPWAN, LoRaWAN, Sigfox, NB-IoT
Indoor Antennas
Dipole
853 MHz
883 MHz
Cellular (NBIoT, LTE), GSM, UMTS
LoRaWAN, Sigfox
RFID
Whip
Tilt/Swivel
- 2.0 dBi
30 MHz
50 Ohms
1.9
- 40 C
+ 90 C
1 Band
Panel Mount
Connector
868 MHz
Remote Control, Monitoring, Sensing Networks
150.3 mm
35.2 mm
30.48 cm RG178
PML
Bulk
Brand: TE Connectivity / Linx Technologies
Cable Length: 305 mm
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Ground Plane Size: 102 mm x 102 mm