BMC2AY0300AG
TE Connectivity / Holsworthy
279-BMC2AY0300AG
BMC2AY0300AG
Mfr.:
Description:
Ferrite Beads BMC 0805 300R 25% A Med C
ECAD Model:
In Stock: 10.866
Stock:
10.866 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TE Connectivity
Product Category: Ferrite Beads
RoHS:
Ferrite Chip Beads
SMD/SMT
0805 (2012 metric)
300 Ohms
3 A
25 %
50 mOhms
- 55 C
+ 125 C
2 mm
1.25 mm
0.9 mm
Reel
Cut Tape
Brand: TE Connectivity / Holsworthy
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Number of Channels: 1 Channel
Number of Elements: 1 Element
Product Type: Ferrite Beads
Factory Pack Quantity: 4000
Subcategory: Ferrites
Test Frequency: 100 MHz