CNA6P1C0G3A153J250AE
TDK
810-CNA1C0G3A153J250
CNA6P1C0G3A153J250AE
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .015UF 1KV 5% 1210
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 1.596
Stock:
1.596 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TDK
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
0.015 uF
1 kVDC
C0G (NP0)
5 %
1210
SMD/SMT
Flexible (Soft)
- 55 C
+ 125 C
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
2.5 mm (0.098 in)