CDMC6D28NP-R68MC
Sumida
851-CDMC6D28NP-R68MC
CDMC6D28NP-R68MC
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 0.68uH 14.2A SHLD
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Sumida
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Power Inductor
7.25 mm x 6.7 mm
Shielded
680 nH
20 %
14.2 A
5.4 mOhms
Standard
7.25 mm
6.7 mm
12 mm