CD54NP-151KC
Sumida
851-CD54NP-151KC
CD54NP-151KC
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 150uH 0.4A 10% 1KHz SMD PWR IND
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Sumida
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Power Inductor
Unshielded
150 uH
280 mOhms