104CDMCCDS-R47MC
Sumida
851-104CDMCCDS-R47MC
104CDMCCDS-R47MC
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 0.47uH 20% 1.7mOhms Metal Composite
ECAD Model:
In Stock: 1.888
Stock:
1.888 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Sumida
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Power Inductor
Shielded
470 nH
20 %
28 A
1.7 mOhms
51 A
- 55 C
+ 125 C
Standard
11.5 mm
10 mm
4 mm