0630CDMCCDS-R33MC
Sumida
851-0630CDMCCDSR33MC
0630CDMCCDS-R33MC
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 0.33uH 20% 3.5mOhms Metal Composite
ECAD Model:
In Stock: 12
Stock:
12 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Sumida
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Power Inductor
Shielded
330 nH
20 %
21 A
3.5 mOhms
32.3 A
- 55 C
+ 125 C
Standard
7 mm
6.6 mm
3 mm