PLATE25F16
StarTech
16-PLATE25F16
PLATE25F16
Mfr.:
Description:
D-Sub Cables 16 Parallel Port 25 Pin Header Slot Plate
Lifecycle:
New At Mouser
In Stock: 23
Stock:
23 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
2 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
StarTech
Product Category: D-Sub Cables
RoHS:
Serial Cable
DB25
25 Position
IDC
26 Position
Female / Male
28 AWG
16 in