SMBJ100CA
Semtech
947-SMBJ100CA
SMBJ100CA
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1-Line 100V 3.7A TVS DO-214AA(SMB)
ECAD Model:
In Stock: 554
Stock:
554 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
4 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Semtech
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
100 V
SMD/SMT
162 V
111 V
SMB (DO-214AA)
600 W