HDLSP-035-1220
Samtec
200-HDLSP-035-1220
HDLSP-035-1220
Mfr.:
Description:
Ribbon Cables / IDC Cables 0.635 mm Eye Speed HD High-Speed High-Density I/O Cable Assembly
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Samtec
Product Category: Ribbon Cables / IDC Cables
RoHS:
Ribbon Cable
Plug
35 Position
Plug
35 Position
0.635 mm
Male / Male
32 AWG
HDLSP
Bag
Brand: Samtec
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
Current Rating: 1.5 A