T1205-600G-TR
STMicroelectronics
511-T1205-600G-TR
T1205-600G-TR
Mfr.:
Description:
Triacs 12A - 600V - Logic Level Triac in D2PAK
ECAD Model:
In Stock: 455
Stock:
455 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
STMicroelectronics
Product Category: Triacs
RoHS:
T1205
12 A
126 A
600 V
5 uA
1.55 V
10 mA
1.3 V
5 mA