STTH60L06CW
STMicroelectronics
511-STTH60L06CW
STTH60L06CW
Mfr.:
Description:
Rectifiers RECTIFIER
ECAD Model:
In Stock: 884
Stock:
884 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
25 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
STMicroelectronics
Product Category: Rectifiers
RoHS:
Through Hole
TO-247
600 V
60 A
Ultra Fast Recovery Rectifiers
Dual Anode Common Cathode
1.78 V
210 A