STPS30H100CT
STMicroelectronics
511-STPS30H100CT
STPS30H100CT
Mfr.:
Description:
Schottky Diodes & Rectifiers 2X15 Amp 100 Volt
ECAD Model:
In Stock: 2.769
Stock:
2.769 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
STMicroelectronics
Product Category: Schottky Diodes & Rectifiers
RoHS:
Schottky Rectifiers
Through Hole
TO-220-3
Dual Anode Common Cathode
Si
30 A
100 V
930 mV
250 A