SMC30J33CA
STMicroelectronics
511-SMC30J33CA
SMC30J33CA
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3000W Transil 33V 0.2uA 15kV 8kV BI
ECAD Model:
In Stock: 2.414
Stock:
2.414 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
13 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
33 V
SMD/SMT
69.7 V
36.7 V
SMC (DO-214AB)
526 A
3 kW
150 pF
30 kV
30 kV