ESDA19SC6
STMicroelectronics
511-ESDA19SC6
ESDA19SC6
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Quad Transil 4-Uni 400W < 20uA 25kV ESD
ECAD Model:
In Stock: 15.663
Stock:
15.663 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
25 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
STMicroelectronics
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Unidirectional
4 Channel
15 V
SMD/SMT
39 V
19 V
SC-59-6 (SOT-23-6)
13 A
400 W
80 pF
30 kV
30 kV
- 55 C
+ 150 C
ESDA19SC6
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: STMicroelectronics
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Product: ESD Suppressors
Factory Pack Quantity: 3000
Subcategory: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Tradename: Transil
Vf - Forward Voltage: 1.2 V