RSMF1JT4K70
SEI Stackpole
708-RSMF1JT4K70
RSMF1JT4K70
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors 4.7KOhms 1W 5% Met Oxide Mini
ECAD Model:
In Stock: 5.846
Stock:
5.846 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
23 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Oxide Resistors
RoHS:
4.7 kOhms
1 W
350 V
5 %
Axial
200 PPM / C
3.2 mm
9 mm