RNF14FTD511R
SEI Stackpole
708-RNF14FTD511R
RNF14FTD511R
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole 511Ohms 1/4W 100ppm 1% Std Metal Film
ECAD Model:
In Stock: 13.584
Stock:
13.584 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Film Resistors - Through Hole
RoHS:
RNF
511 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm