RNCE0805DTC866K
SEI Stackpole
708-RNCE0805DTC866K
RNCE0805DTC866K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 866KOhms 0805 50ppm 1/8W 150V 0.005 Hi Temp/Stability