RNCE0603DTE4K02
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTE4K02
RNCE0603DTE4K02
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 4.02KOhms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability