RNCE0603DTE237R
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTE237R
RNCE0603DTE237R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 237Ohms 0603 25ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability