RNCE0603DTC78R7
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC78R7
RNCE0603DTC78R7
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 78.7Ohms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability