RNCE0603DTC340K
SEI Stackpole
708-RNCE0603DTC340K
RNCE0603DTC340K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 340KOhms 0603 50ppm 1/10W 75V 0.005 Hi Temp/Stability