RNCE0402DTE23K2
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTE23K2
RNCE0402DTE23K2
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 23.2KOhms 0402 25ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability