RNCE0402DTC41R2
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTC41R2
RNCE0402DTC41R2
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 41.2Ohms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability