RMCP2512FT23K2
SEI Stackpole
708-RMCP2512FT23K2
RMCP2512FT23K2
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, 2512, 23.2 Kohm, 1%, 2W
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Reel
RMCF_RMCP
23.2 kOhms
2 W
1 %
+ 155 C
500 V
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)