RMCP2010FT619K
SEI Stackpole
708-RMCP2010FT619K
RMCP2010FT619K
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, 2010, 619 Kohm, 1%, 1W
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Reel
RMCF_RMCP
619 kOhms
1 W
1 %
+ 155 C
400 V
2010
5 mm (0.197 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)