RMCF0805FT649R
SEI Stackpole
708-RMCF0805FT649R
RMCF0805FT649R
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 649Ohms 0805 0.125W 1% Std Power AEC-Q200
ECAD Model:
In Stock: 15.461
Stock:
15.461 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
RMCF
649 Ohms
125 mW (1/8 W)
1 %
+ 155 C
150 V
0805
2 mm (0.079 in)
0.2 mm (0.008 in)
0.5 mm (0.02 in)